Vishay PR03000201004FAC00 Through Hole Resistor 1 Mohm PR03 Series 3 W ± 1% Axial Leaded 750 V
HomeStore
This is a PR03000201004FAC00 Through Hole Resistor , 1 Mohm, PR03 Series, 3 W, ± 1%, Axial Leaded, 750 V product from VISHAY with the model number PR03000201004FAC00
Other details
Brand VISHAY
Part Number PR03000201004FAC00
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand VISHAY
Part Number PR03000201004FAC00
Description
Part Number PR03000201004FAC00
Vishay PR03000201004FAC00 Through Hole Resistor 1 Mohm PR03 Series 3 W ± 1% Axial Leaded 750 V | Tanotis