![Vishay CH02016-50RGFT CH02016-50RGFT Resistor 50 ohm CH 02016 [4840 Metric] 30 mW ± 2% 100ppm/°C](https://img.tanovolt.shop/images/product/vishay-ch02016-50rgft-ch02016-50rgft-resistor-50-ohm-ch-02016-4840-metric-30-mw-plusmn-2-100ppm-deg-c-1.jpg)
Vishay CH02016-50RGFT CH02016-50RGFT Resistor 50 ohm CH 02016 [4840 Metric] 30 mW ± 2% 100ppm/°C