Vishay PR01000105600JA100 Through Hole Resistor 560 ohm PR01 1 W ± 5% Axial Leaded 350 V
Other details
| Brand | VISHAY |
| Part Number | PR01000105600JA100 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |