Vishay MRS25000C3301FC100 MRS25000C3301FC100 Through Hole Resistor 3.3 Kohm MRS25 Series 600 mW ± 1% Axial Leaded 350 V
HomeStore
This is a MRS25000C3301FC100 Through Hole Resistor , 3.3 kohm, MRS25 Series, 600 mW, ± 1%, Axial Leaded, 350 V product from VISHAY with the model number MRS25000C3301FC100
Other details
Brand VISHAY
Part Number MRS25000C3301FC100
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand VISHAY
Part Number MRS25000C3301FC100
Description
Part Number MRS25000C3301FC100
Vishay MRS25000C3301FC100 MRS25000C3301FC100 Through Hole Resistor 3.3 Kohm MRS25 Series 600 mW ± 1% Axial Leaded 350 V | Tanotis