Vishay CH02016-100RGFT Resistor 100 ohm CH Series 02016 [4840 Metric] 30 mW ± 2% 100ppm/°C
HomeStore
This is a CH02016-100RGFT Resistor , 100 ohm, CH Series, 02016 [4840 Metric], 30 mW, ± 2%, ± 100ppm/°C product from VISHAY with the model number CH02016-100RGFT
Other details
Brand VISHAY
Part Number CH02016-100RGFT
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand VISHAY
Part Number CH02016-100RGFT
Description
Part Number CH02016-100RGFT
Vishay CH02016-100RGFT Resistor 100 ohm CH Series 02016 [4840 Metric] 30 mW ± 2% 100ppm/°C | Tanotis