TUSONIX 4700-008LF Power Line Filter, 4000 pF, 100 V, 10 A, General Purpose, SMD, 100 mH
- -55 to 125�C Operating temperature range
Applications
Industrial, RF Communications, Communications & Networking, Signal Processing, Consumer Electronics, Sensing & Instrumentation
Product details
| Voltage Rating | 100V |
| Product Range | - |
| Filter Type | General Purpose |
| Leakage Current Max | - |
| Current Rating | 10A |
| Capacitance | 4000pF |
| Inductance Min | 100mH |
| Filter Terminals | SMD |
Other details
| Brand | TUSONIX |
| Part Number | 4700-008LF |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
TUSONIX 4700-008LF Power Line Filter, 4000 pF, 100 V, 10 A, General Purpose, SMD, 100 mH
- -55 to 125�C Operating temperature range
Applications
Industrial, RF Communications, Communications & Networking, Signal Processing, Consumer Electronics, Sensing & Instrumentation
Product details
| Voltage Rating | 100V |
| Product Range | - |
| Filter Type | General Purpose |
| Leakage Current Max | - |
| Current Rating | 10A |
| Capacitance | 4000pF |
| Inductance Min | 100mH |
| Filter Terminals | SMD |
Other details
| Brand | TUSONIX |
| Part Number | 4700-008LF |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- -55 to 125�C Operating temperature range
Applications
Industrial, RF Communications, Communications & Networking, Signal Processing, Consumer Electronics, Sensing & Instrumentation
Product details
| Voltage Rating | 100V |
| Product Range | - |
| Filter Type | General Purpose |
| Leakage Current Max | - |
| Current Rating | 10A |
| Capacitance | 4000pF |
| Inductance Min | 100mH |
| Filter Terminals | SMD |
Other details
| Brand | TUSONIX |
| Part Number | 4700-008LF |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











