
WURTH ELEKTRONIK 354001 FERRITE SHEET, SHEILDING, SQUARE, 120MM
Product details
| Length | 120mm |
| Attenuation | - |
| Product Range | WE-FSFS Series |
| Depth | 0.1mm |
| Width | 120mm |
| Shielding Type | EMI Shielding |
| Gasket Material | Flexible Sintered Ferrite |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 354001 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $40.83
-70%$40.83
$12.25WURTH ELEKTRONIK 354001 FERRITE SHEET, SHEILDING, SQUARE, 120MM
Product details
| Length | 120mm |
| Attenuation | - |
| Product Range | WE-FSFS Series |
| Depth | 0.1mm |
| Width | 120mm |
| Shielding Type | EMI Shielding |
| Gasket Material | Flexible Sintered Ferrite |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 354001 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Length | 120mm |
| Attenuation | - |
| Product Range | WE-FSFS Series |
| Depth | 0.1mm |
| Width | 120mm |
| Shielding Type | EMI Shielding |
| Gasket Material | Flexible Sintered Ferrite |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 354001 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










