TT Electronics / Welwyn W23-470RJI Through Hole Resistor 470 ohm W23 10.5 W ± 5% Axial Leaded 500 V
HomeStore
  • High Power Resistor
Other details
Brand TT ELECTRONICS / WELWYN
Part Number W23-470RJI
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
  • High Power Resistor
Other details
Brand TT ELECTRONICS / WELWYN
Part Number W23-470RJI
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number W23-470RJI
TT Electronics / Welwyn W23-470RJI Through Hole Resistor 470 ohm W23 10.5 W ± 5% Axial Leaded 500 V | Tanotis