TT Electronics / Welwyn RC55Y-3K48BI Through Hole Resistor 3.48 Kohm RC 250 mW ± 0.1% Axial Leaded 350 V
HomeStore
This is a RC55Y-3K48BI Through Hole Resistor , 3.48 kohm, RC, 250 mW, ± 0.1%, Axial Leaded, 350 V product from TT ELECTRONICS / WELWYN with the model number RC55Y-3K48BI
Other details
Brand TT ELECTRONICS / WELWYN
Part Number RC55Y-3K48BI
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand TT ELECTRONICS / WELWYN
Part Number RC55Y-3K48BI
Description
Part Number RC55Y-3K48BI
TT Electronics / Welwyn RC55Y-3K48BI Through Hole Resistor 3.48 Kohm RC 250 mW ± 0.1% Axial Leaded 350 V | Tanotis