
TRACOPOWER TCK-046 Filter, Common Mode, 18 �H, 0.15 ohm, 1.2 A, 5.8mm x 5.2mm x 4.5mm
TRACOPOWER TCK-046 Filter, Common Mode, 18 �H, 0.15 ohm, 1.2 A, 5.8mm x 5.2mm x 4.5mm
Product details
| Common Mode Filter Case | 5.8mm x 5.2mm x 4.5mm |
| Rated Current | 1.2A |
| Automotive Qualification Standard | - |
| Product Range | - |
| Inductance | 18�H |
| Impedance | 0.15ohm |
Other details
| Brand | TRACOPOWER |
| Part Number | TCK-046 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
TRACOPOWER TCK-046 Filter, Common Mode, 18 �H, 0.15 ohm, 1.2 A, 5.8mm x 5.2mm x 4.5mm
Product details
| Common Mode Filter Case | 5.8mm x 5.2mm x 4.5mm |
| Rated Current | 1.2A |
| Automotive Qualification Standard | - |
| Product Range | - |
| Inductance | 18�H |
| Impedance | 0.15ohm |
Other details
| Brand | TRACOPOWER |
| Part Number | TCK-046 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Common Mode Filter Case | 5.8mm x 5.2mm x 4.5mm |
| Rated Current | 1.2A |
| Automotive Qualification Standard | - |
| Product Range | - |
| Inductance | 18�H |
| Impedance | 0.15ohm |
Other details
| Brand | TRACOPOWER |
| Part Number | TCK-046 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.








