TDK-LAMBDA HWS-100A-15/A AC/DC Enclosed Power Supply (PSU) ITE 1 Outputs 105 W 15 VDC 7 A
HomeStore
Applications
Other details
Brand TDK-LAMBDA
Part Number HWS-100A-15/A
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Applications
Other details
Brand TDK-LAMBDA
Part Number HWS-100A-15/A
Description
Part Number HWS-100A-15/A
TDK-LAMBDA HWS-100A-15/A AC/DC Enclosed Power Supply (PSU) ITE 1 Outputs 105 W 15 VDC 7 A | Tanotis