T GLOBAL H482-150-0.5A Thermal Insulator, Gap Filler, Sheet, 2.2 W/m.K, 0.5 mm
HomeStore
Product details
Thermal Impedance -
Insulator Body Material -
Volume Resistivity -
Breakdown Voltage Vbr -
Dielectric Strength 5kV/mm
Thickness 0.5mm
Product Range -
Thermal Conductivity 2.2W/m.K
Other details
Brand T GLOBAL
Part Number H482-150-0.5A
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Thermal Impedance -
Insulator Body Material -
Volume Resistivity -
Breakdown Voltage Vbr -
Dielectric Strength 5kV/mm
Thickness 0.5mm
Product Range -
Thermal Conductivity 2.2W/m.K
Other details
Brand T GLOBAL
Part Number H482-150-0.5A
Dielectric Strength 5kV/mm
Thickness 0.5mm
Thermal Conductivity 2.2W/m.K
Part Number H482-150-0.5A
T GLOBAL H482-150-0.5A Thermal Insulator, Gap Filler, Sheet, 2.2 W/m.K, 0.5 mm | Tanotis