Schneider Electric ABLM1A24012 ABLM1A24012 AC/DC DIN Rail Power Supply (PSU) ITE 1 Output 30 W 24 V 1.25 A New
HomeStore
This is a ABLM1A24012 AC/DC DIN Rail Power Supply (PSU) , ITE, 1 Output, 30 W, 24 V, 1.25 A New product from SCHNEIDER ELECTRIC with the model number ABLM1A24012
Other details
Brand SCHNEIDER ELECTRIC
Part Number ABLM1A24012
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand SCHNEIDER ELECTRIC
Part Number ABLM1A24012
Description
Part Number ABLM1A24012
Schneider Electric ABLM1A24012 ABLM1A24012 AC/DC DIN Rail Power Supply (PSU) ITE 1 Output 30 W 24 V 1.25 A New | Tanotis