Samtec FJH-40-D-14.00-4 FJH-40-D-14.00-4 FFC / FPC Cable 40 Core 0.5 mm Same Sided Contacts 14 " 355.6
HomeStore
This is a FJH-40-D-14.00-4 FFC / FPC Cable , 40 Core, 0.5 mm, Same Sided Contacts, 14 ", 355.6 mm product from SAMTEC with the model number FJH-40-D-14.00-4
Other details
Brand SAMTEC
Part Number FJH-40-D-14.00-4
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Drawing EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand SAMTEC
Part Number FJH-40-D-14.00-4
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number FJH-40-D-14.00-4
Samtec FJH-40-D-14.00-4 FJH-40-D-14.00-4 FFC / FPC Cable 40 Core 0.5 mm Same Sided Contacts 14 " 355.6 | Tanotis