Samtec FFSD-10-D-15.00-01-N . Ribbon Cable IDC Receptacle to 20 Ways 15 " 381 mm 1.27 New
HomeStore
This is a FFSD-10-D-15.00-01-N . Ribbon Cable , IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Ways, 15 ", 381 mm, 1.27 mm New product from SAMTEC with the model number FFSD-10-D-15.00-01-N .
Other details
Brand SAMTEC
Part Number FFSD-10-D-15.00-01-N .
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Manufacturer Catalogue EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand SAMTEC
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Samtec FFSD-10-D-15.00-01-N . Ribbon Cable IDC Receptacle to 20 Ways 15 " 381 mm 1.27 New | Tanotis