Samtec FFSD-06-D-10.00-01-N . Ribbon Cable IDC Receptacle to 12 Ways 10 " 254 mm 1.27
HomeStore
Other details
Brand SAMTEC
Part Number FFSD-06-D-10.00-01-N .
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Manufacturer Catalogue EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand SAMTEC
Quantity Each
Samtec FFSD-06-D-10.00-01-N . Ribbon Cable IDC Receptacle to 12 Ways 10 " 254 mm 1.27 | Tanotis