Recom Power RAC10E-3.3SK/277 AC/DC PCB Mount Supply (PSU) ITE Household & Transformers 1 Output 10 W 3.3 VDC 2.5 A
HomeStore
This is a RAC10E-3.3SK/277 AC/DC PCB Mount Power Supply (PSU) , ITE, Household & Transformers, 1 Output, 10 W, 3.3 VDC, 2.5 A product from RECOM POWER with the model number RAC10E-3.3SK/277
Other details
Brand RECOM POWER
Part Number RAC10E-3.3SK/277
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand RECOM POWER
Part Number RAC10E-3.3SK/277
Description
Part Number RAC10E-3.3SK/277
Recom Power RAC10E-3.3SK/277 AC/DC PCB Mount Supply (PSU) ITE Household & Transformers 1 Output 10 W 3.3 VDC 2.5 A | Tanotis