POTTER&BRUMFIELD - TE Connectivity W31-X2M1G-10 Thermal Circuit Breaker W31 Series 10 A 1 Pole 50 VDC 240 VAC Panel
HomeStore
This is a W31-X2M1G-10 Thermal Circuit Breaker , W31 Series, 10 A, 1 Pole, 50 VDC, 240 VAC, Panel product from POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY with the model number W31-X2M1G-10
Other details
Brand POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY
Part Number W31-X2M1G-10
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
3D Product Image EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Part Number W31-X2M1G-10
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number W31-X2M1G-10
POTTER&BRUMFIELD - TE Connectivity W31-X2M1G-10 Thermal Circuit Breaker W31 Series 10 A 1 Pole 50 VDC 240 VAC Panel | Tanotis