ETA 1658-G21-02-P10-15A Thermal Circuit Breaker 1658 15 A 1 Pole 28 VDC 240 VAC Plug On
- 1000 Operations at 2 x IN life, inductive
- -20 to 60°C Ambient temperature range
Power Management
Other details
| Brand | ETA |
| Part Number | 1658-G21-02-P10-15A |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
$3.18ETA 1658-G21-02-P10-15A Thermal Circuit Breaker 1658 15 A 1 Pole 28 VDC 240 VAC Plug On
Power Management
Other details
| Brand | ETA |
| Quantity | Each |
Description