Phoenix Contact DMCV 15/10-G1F-35-LR P20THR DMCV P20THR Terminal Block Header 3.5 mm 20 Ways 8 A 160 V Through Hole Vertical
HomeStore
This is a DMCV 1,5/10-G1F-3,5-LR P20THR Terminal Block , Header, 3.5 mm, 20 Ways, 8 A, 160 V, Through Hole Vertical product from PHOENIX CONTACT with the model number DMCV 1,5/10-G1F-3,5-LR P20THR
Other details
Brand PHOENIX CONTACT
Part Number DMCV 1,5/10-G1F-3,5-LR P20THR
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand PHOENIX CONTACT
Description
Phoenix Contact DMCV 15/10-G1F-35-LR P20THR DMCV P20THR Terminal Block Header 3.5 mm 20 Ways 8 A 160 V Through Hole Vertical | Tanotis