Vishay GBPC35005-E4/51 Bridge Rectifier Single Phase 50 V 35 A Gbpc 4 Pins 1.1
HomeStore
Other details
Brand VISHAY
Part Number GBPC35005-E4/51
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand VISHAY
Part Number GBPC35005-E4/51
Quantity Each
Part Number GBPC35005-E4/51
Vishay GBPC35005-E4/51 Bridge Rectifier Single Phase 50 V 35 A Gbpc 4 Pins 1.1 | Tanotis