
Panduit ABM100-AT-C0 Cable Tie Mount Adhesive Black Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) 25.4 mm 28.7
Product details
| Mount Fixing Type | Adhesive |
| Mounting Hole Dia | - |
| Mount Colour | Black |
| Mount Material | Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Length | 25.4mm |
| Width | 28.7mm |
| Height | 5.1mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PANDUIT |
| Part Number | ABM100-AT-C0 |
| Quantity | Pack of 100 |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $100.53
-70%$100.53
$30.16Panduit ABM100-AT-C0 Cable Tie Mount Adhesive Black Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) 25.4 mm 28.7
Product details
| Mount Fixing Type | Adhesive |
| Mounting Hole Dia | - |
| Mount Colour | Black |
| Mount Material | Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Length | 25.4mm |
| Width | 28.7mm |
| Height | 5.1mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PANDUIT |
| Part Number | ABM100-AT-C0 |
| Quantity | Pack of 100 |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Mount Fixing Type | Adhesive |
| Mounting Hole Dia | - |
| Mount Colour | Black |
| Mount Material | Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Length | 25.4mm |
| Width | 28.7mm |
| Height | 5.1mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PANDUIT |
| Part Number | ABM100-AT-C0 |
| Quantity | Pack of 100 |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











