PRO POWER HVR150BK Cable Tie, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Black, 150 mm, 7.6 mm, 35 mm
HomeStore
This is a Cable Tie, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Black, 150 mm, 7.6 mm, 35 mm product from PRO POWER with the model number HVR150BK
Product details
Cable Tie Material Nylon 6.6 (Polyamide 6.6)
Cable Tie Colour Black
Cable Tie Length 150mm
Cable Tie Width 7.6mm
Cable Bundle Diameter Max 35mm
Tensile Strength Pounds -
Tensile Strength N/m² -
Product Range -
Other details
Brand PRO POWER
Part Number HVR150BK
Quantity Pack of 100
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Cable Tie Colour Black
Cable Tie Length 150mm
Cable Tie Width 7.6mm
Cable Bundle Diameter Max 35mm
Tensile Strength Pounds -
Tensile Strength N/m² -
Product Range -
Other details
Brand PRO POWER
Part Number HVR150BK
Quantity Pack of 100
Description
Cable Tie Length 150mm
Cable Tie Width 7.6mm
Cable Bundle Diameter Max 35mm
Part Number HVR150BK
PRO POWER HVR150BK Cable Tie, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Black, 150 mm, 7.6 mm, 35 mm | Tanotis