Orion Fans OD8038-24HBVXC10A DC Axial Fan 24 V Square 80 mm 38 Ball Bearing 99 CFM
HomeStore
This is a OD8038-24HBVXC10A DC Axial Fan , 24 V, Square, 80 mm, 38 mm, Ball Bearing, 99 CFM product from ORION FANS with the model number OD8038-24HBVXC10A
Other details
Brand ORION FANS
Part Number OD8038-24HBVXC10A
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand ORION FANS
Part Number OD8038-24HBVXC10A
Description
Part Number OD8038-24HBVXC10A
Orion Fans OD8038-24HBVXC10A DC Axial Fan 24 V Square 80 mm 38 Ball Bearing 99 CFM | Tanotis