Orion Fans OD8015-24MB OD8015-24MB DC Axial Fan 24 V Square 80 mm 15 Ball Bearing 23 CFM New
HomeStore
This is a OD8015-24MB DC Axial Fan , 24 V, Square, 80 mm, 15 mm, Ball Bearing, 23 CFM New product from ORION FANS with the model number OD8015-24MB
Other details
Brand ORION FANS
Part Number OD8015-24MB
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Enhanced Product Overview EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand ORION FANS
Part Number OD8015-24MB
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number OD8015-24MB
Orion Fans OD8015-24MB OD8015-24MB DC Axial Fan 24 V Square 80 mm 15 Ball Bearing 23 CFM New | Tanotis