Orion Fans OA92EC-UR-1WBXC AC Axial Fan 110V / 220V Square 92 mm 25 Ball Bearing 56 CFM
Other details
| Brand | ORION FANS |
| Part Number | OA92EC-UR-1WBXC |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |