
OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION XS2F-LM12PVC4S5M Sensor Cable, M12 Sensor Straight 4 Position Receptacle, Free / Stripped End, 5 m, 16.4 ft
OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION XS2F-LM12PVC4S5M Sensor Cable, M12 Sensor Straight 4 Position Receptacle, Free / Stripped End, 5 m, 16.4 ft
Product details
| Cable Length - Metric | 5m |
| Connector Type B | Free Ends |
| Connector Type A | M12 Sensor Straight 4 Position Receptacle |
| Product Range | XS2F-L Series |
| Cable Length - Imperial | 16.4ft |
Other details
| Brand | OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION |
| Part Number | XS2F-LM12PVC4S5M |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $23.10
-70%$23.10
$6.93OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION XS2F-LM12PVC4S5M Sensor Cable, M12 Sensor Straight 4 Position Receptacle, Free / Stripped End, 5 m, 16.4 ft
Product details
| Cable Length - Metric | 5m |
| Connector Type B | Free Ends |
| Connector Type A | M12 Sensor Straight 4 Position Receptacle |
| Product Range | XS2F-L Series |
| Cable Length - Imperial | 16.4ft |
Other details
| Brand | OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION |
| Part Number | XS2F-LM12PVC4S5M |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Cable Length - Metric | 5m |
| Connector Type B | Free Ends |
| Connector Type A | M12 Sensor Straight 4 Position Receptacle |
| Product Range | XS2F-L Series |
| Cable Length - Imperial | 16.4ft |
Other details
| Brand | OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION |
| Part Number | XS2F-LM12PVC4S5M |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










