
LUMBERG AUTOMATION RST 5-228/2 M Circular Cable Assembly, M12 Plug, 5 Way, Free Ends, 6.56 ft, 2 m, Orange
LUMBERG AUTOMATION RST 5-228/2 M Circular Cable Assembly, M12 Plug, 5 Way, Free Ends, 6.56 ft, 2 m, Orange
Product details
| Cable Length - Metric | 2m |
| Connector Type B | Free Ends |
| Connector Type A | M12 Plug, 5 Way |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 6.56ft |
Other details
| Brand | LUMBERG AUTOMATION |
| Part Number | RST 5-228/2 M |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Manufacturer Catalogue EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
LUMBERG AUTOMATION RST 5-228/2 M Circular Cable Assembly, M12 Plug, 5 Way, Free Ends, 6.56 ft, 2 m, Orange
Product details
| Cable Length - Metric | 2m |
| Connector Type B | Free Ends |
| Connector Type A | M12 Plug, 5 Way |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 6.56ft |
Other details
| Brand | LUMBERG AUTOMATION |
| Part Number | RST 5-228/2 M |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Manufacturer Catalogue EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Cable Length - Metric | 2m |
| Connector Type B | Free Ends |
| Connector Type A | M12 Plug, 5 Way |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 6.56ft |
Other details
| Brand | LUMBERG AUTOMATION |
| Part Number | RST 5-228/2 M |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Manufacturer Catalogue EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










