Omron Industrial Automation S8VK-C48024 AC/DC DIN Rail Power Supply (PSU) ITE 1 Output 480 W 24 VDC 20 A
HomeStore
This is a S8VK-C48024 AC/DC DIN Rail Power Supply (PSU) , ITE, 1 Output, 480 W, 24 VDC, 20 A product from OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION with the model number S8VK-C48024
Other details
Brand OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION
Part Number S8VK-C48024
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Miscellaneous EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Part Number S8VK-C48024
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number S8VK-C48024
Omron Industrial Automation S8VK-C48024 AC/DC DIN Rail Power Supply (PSU) ITE 1 Output 480 W 24 VDC 20 A | Tanotis