
Multicomp R-132G7210100CC RF / Coaxial Cable Assembly IP67 U.FL Right Angle Plug SMA Bulkhead Jack 1.37mm 50 ohm 3.9 "
Multicomp R-132G7210100CC RF / Coaxial Cable Assembly IP67 U.FL Right Angle Plug SMA Bulkhead Jack 1.37mm 50 ohm 3.9 "
Product details
| Connector Type A | U.FL Right Angle Plug |
| Connector Type B | SMA Bulkhead Jack |
| Coaxial Cable Type | 1.37mm |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 3.9" |
| Cable Length - Metric | 100mm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | R-132G7210100CC |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $14.02
-70%$14.02
$4.21Multicomp R-132G7210100CC RF / Coaxial Cable Assembly IP67 U.FL Right Angle Plug SMA Bulkhead Jack 1.37mm 50 ohm 3.9 "
Product details
| Connector Type A | U.FL Right Angle Plug |
| Connector Type B | SMA Bulkhead Jack |
| Coaxial Cable Type | 1.37mm |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 3.9" |
| Cable Length - Metric | 100mm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | R-132G7210100CC |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Connector Type A | U.FL Right Angle Plug |
| Connector Type B | SMA Bulkhead Jack |
| Coaxial Cable Type | 1.37mm |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 3.9" |
| Cable Length - Metric | 100mm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | R-132G7210100CC |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










