
MULTICOMP MC3090072 Label, Humidity Indicator Card, 6-Spot, CD Free, Identification, 50.8mm x 76.2mm, 200Pk
MULTICOMP MC3090072 Label, Humidity Indicator Card, 6-Spot, CD Free, Identification, 50.8mm x 76.2mm, 200Pk
Product details
| Label Type | Identification |
| Label Dimensions | 50.8mm x 76.2mm |
| Label Material | - |
| Label Colour | - |
| Pack Quantity | 200 |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | MC3090072 |
| Quantity | Pack of 200 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $152.49
-70%$152.49
$45.75MULTICOMP MC3090072 Label, Humidity Indicator Card, 6-Spot, CD Free, Identification, 50.8mm x 76.2mm, 200Pk
Product details
| Label Type | Identification |
| Label Dimensions | 50.8mm x 76.2mm |
| Label Material | - |
| Label Colour | - |
| Pack Quantity | 200 |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | MC3090072 |
| Quantity | Pack of 200 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Label Type | Identification |
| Label Dimensions | 50.8mm x 76.2mm |
| Label Material | - |
| Label Colour | - |
| Pack Quantity | 200 |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | MC3090072 |
| Quantity | Pack of 200 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











