MULTICOMP MC001505 RF / Coaxial Cable Assembly, Rear Lock IP67, 50 Ohm, N Straight Jack, SMA Straight Plug, 1.37mm
Product details
| Connector Type A | N Straight Jack |
| Connector Type B | SMA Straight Plug |
| Coaxial Cable Type | 1.37mm |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 5.9" |
| Cable Length - Metric | 150mm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | MC001505 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| Impedance | 50ohm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | MC001505 |
| Quantity | Each |
Description
| Impedance | 50ohm |