
MULTICOMP MC001505 RF / Coaxial Cable Assembly, Rear Lock IP67, 50 Ohm, N Straight Jack, SMA Straight Plug, 1.37mm
MULTICOMP MC001505 RF / Coaxial Cable Assembly, Rear Lock IP67, 50 Ohm, N Straight Jack, SMA Straight Plug, 1.37mm
Product details
| Connector Type A | N Straight Jack |
| Connector Type B | SMA Straight Plug |
| Coaxial Cable Type | 1.37mm |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 5.9" |
| Cable Length - Metric | 150mm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | MC001505 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $33.48
-70%$33.48
$10.04MULTICOMP MC001505 RF / Coaxial Cable Assembly, Rear Lock IP67, 50 Ohm, N Straight Jack, SMA Straight Plug, 1.37mm
Product details
| Connector Type A | N Straight Jack |
| Connector Type B | SMA Straight Plug |
| Coaxial Cable Type | 1.37mm |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 5.9" |
| Cable Length - Metric | 150mm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | MC001505 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Connector Type A | N Straight Jack |
| Connector Type B | SMA Straight Plug |
| Coaxial Cable Type | 1.37mm |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 5.9" |
| Cable Length - Metric | 150mm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | MC001505 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










