
MULTICOMP 154-0140 Tape, Grid, 12 mm, 0.47 ", 40 m, 15.75 ft
Product details
| Tape Type | - |
| Tape Backing Material | - |
| Tape Width - Metric | 12mm |
| Tape Width - Imperial | 0.47" |
| Tape Length - Metric | 40m |
| Tape Length - Imperial | 15.75ft |
| Tape Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | 154-0140 |
| Quantity | Reel of 1 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
MULTICOMP 154-0140 Tape, Grid, 12 mm, 0.47 ", 40 m, 15.75 ft
Product details
| Tape Type | - |
| Tape Backing Material | - |
| Tape Width - Metric | 12mm |
| Tape Width - Imperial | 0.47" |
| Tape Length - Metric | 40m |
| Tape Length - Imperial | 15.75ft |
| Tape Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | 154-0140 |
| Quantity | Reel of 1 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Tape Type | - |
| Tape Backing Material | - |
| Tape Width - Metric | 12mm |
| Tape Width - Imperial | 0.47" |
| Tape Length - Metric | 40m |
| Tape Length - Imperial | 15.75ft |
| Tape Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | 154-0140 |
| Quantity | Reel of 1 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











