Mueller Electric BU-P2249-C-24 RF / Coaxial Cable Assembly w/ Strain Relief BNC Plug to RG58C/U 50 ohm 24 "
Product details
| Connector to Connector | BNC Plug to BNC Plug |
| Coaxial Cable Type | RG58C/U |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 24" |
| Cable Length - Metric | 609.6mm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MUELLER ELECTRIC |
| Part Number | BU-P2249-C-24 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| Impedance | 50ohm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MUELLER ELECTRIC |
| Quantity | Each |
Description
| Impedance | 50ohm |