MUELLER ELECTRIC BU-4150030024 RF / Coaxial Cable Assembly, 90° SMA Plug to SMA Plug, RG316, 50 ohm, 24 ", 609.6 mm
Product details
| Connector to Connector: 90° SMA Plug to SMA Plug |
| Coaxial Cable Type: RG316 |
| Impedance: 50ohm |
| Cable Length - Imperial: 24" |
| Cable Length - Metric: 609.6mm |
| Jacket Colour: - |
| Product Range: - |
Other details
| Brand | MUELLER ELECTRIC |
| Part Number | BU-4150030024 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| Coaxial Cable Type: RG316 |
| Impedance: 50ohm |
| Jacket Colour: - |
| Product Range: - |
Other details
| Brand | MUELLER ELECTRIC |
| Quantity | Each |
Description
| Impedance: 50ohm |