MUELLER ELECTRIC BU-4150029MM500 RF / Coaxial Cable Assembly, SMA Plug to SMA Plug, RG316, 50 ohm, 19.7 ", 500 mm
Product details
Other details
| Brand | MUELLER ELECTRIC |
| Part Number | BU-4150029MM500 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |