MEC MARCOM MSFC-10KEX Ferrite Core, Split, 250 ohm, 25 MHz, 100 MHz, 10.5 mm
HomeStore
This is a Ferrite Core, Split, 250 ohm, 25 MHz, 100 MHz, 10.5 mm product from MEC MARCOM with the model number MSFC-10KEX
Product details
Impedance @ 100MHz 250ohm
Frequency Min 25MHz
Frequency Max 100MHz
Cable Diameter Max 10.5mm
Product Range -
Other details
Brand MEC MARCOM
Part Number MSFC-10KEX
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Impedance @ 100MHz 250ohm
Frequency Min 25MHz
Frequency Max 100MHz
Cable Diameter Max 10.5mm
Product Range -
Other details
Brand MEC MARCOM
Part Number MSFC-10KEX
Description
Impedance @ 100MHz 250ohm
Frequency Min 25MHz
Frequency Max 100MHz
Cable Diameter Max 10.5mm
Part Number MSFC-10KEX
You may also like
-70%NEW
Thumbnail 1
Wurth Elektronik 74270031 74270031 Ferrite Core Cylindrical 625 ohm 20.5 mm Length 5 ID 11.5 OD WE-AFB Series
-70%NEW
Thumbnail 1
WURTH ELEKTRONIK 74270091 Ferrite Core, Cylindrical, 386 ohm, 12.7 mm Length, 9.5 mm ID, 17.5 mm OD
-70%NEW
Wurth Elektronik 7427005 Ferrite Core 217OHM 9X16X28MM
-70%NEW
Wurth Elektronik 7427155 7427155 Split Core Ferrite 27 mm 390 ohm STAR-RING
-70%NEW
WURTH ELEKTRONIK 74270191 Ferrite Core, Cylindrical, 650 ohm, 20 mm Length, 35.5 mm ID, 61 mm OD
-70%NEW
WURTH ELEKTRONIK 74271111 Ferrite Core, Split, 320 ohm, 1 MHz, 1 GHz, 5 mm
-70%NEW
WURTH ELEKTRONIK 74270182 Ferrite Core, Cylindrical, 265 ohm, 10 mm Length, 10.2 mm ID, 18.6 mm OD
-70%NEW
Wurth Elektronik 742701703 WE-TOF EMI Suppression Toroidal Ferrite New
-70%NEW
Wurth Elektronik 3600637250S Cabinet EMI Shielding Square Tin Plated Steel 38.16 mm x 25.46 2 WE-SHC Series
-70%NEW
Wurth Elektronik 3610536336S Cabinet EMI Shielding Square Tin Plated Steel 36.43 mm x 33.28 5.08 WE-SHC Series
-70%NEW
WURTH ELEKTRONIK 354001 FERRITE SHEET, SHEILDING, SQUARE, 120MM
-70%NEW
Wurth Elektronik 3020504 3020504 Gasket EMI Shielding Square Fabric Over Foam 1 m x 5 mm 4 80 dB