MEAN WELL RSP-500-15 AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, 1 Outputs, 501 W, 15 VDC, 33.4 A
HomeStore
Warnings
Product details
No. of Outputs: 1Outputs
Output Power Max: 501W
Output Voltage - Output 1: 15VDC
Output Current - Output 1: 33.4A
Output Voltage - Output 2: -888V
Output Current - Output 2: -888A
Output Voltage - Output 3: -888V
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number RSP-500-15
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Warnings
Product details
No. of Outputs: 1Outputs
Output Power Max: 501W
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number RSP-500-15
Description
Output Power Max: 501W
Part Number RSP-500-15
MEAN WELL RSP-500-15 AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, 1 Outputs, 501 W, 15 VDC, 33.4 A | Tanotis