Mean Well RPS-120-24-C RPS-120-24-C AC/DC Enclosed Power Supply (PSU) Medical 1 Outputs 84 W 24 VDC 3.5 A
HomeStore
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number RPS-120-24-C
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number RPS-120-24-C
Part Number RPS-120-24-C
Mean Well RPS-120-24-C RPS-120-24-C AC/DC Enclosed Power Supply (PSU) Medical 1 Outputs 84 W 24 VDC 3.5 A | Tanotis