Mean Well IRM-03-12S AC/DC PCB Mount Power Supply (PSU) ITE 1 Output 3 W 12 V 250 mA
HomeStore
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number IRM-03-12S
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number IRM-03-12S
Part Number IRM-03-12S
Mean Well IRM-03-12S AC/DC PCB Mount Power Supply (PSU) ITE 1 Output 3 W 12 V 250 mA | Tanotis