Mean Well HRP-200-24 HRP-200-24 AC/DC Enclosed Power Supply (PSU) ITE 1 Outputs 201.6 W 24 V 8.4 A
HomeStore
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number HRP-200-24
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number HRP-200-24
Part Number HRP-200-24
Mean Well HRP-200-24 HRP-200-24 AC/DC Enclosed Power Supply (PSU) ITE 1 Outputs 201.6 W 24 V 8.4 A | Tanotis