Mean Well HRP-150-24 HRP-150-24 AC/DC Enclosed Power Supply (PSU) ITE 1 Outputs 156 W 24 VDC 6.5 A
HomeStore
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number HRP-150-24
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number HRP-150-24
Part Number HRP-150-24
Mean Well HRP-150-24 HRP-150-24 AC/DC Enclosed Power Supply (PSU) ITE 1 Outputs 156 W 24 VDC 6.5 A | Tanotis