MEAN WELL HRP-100-24 AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, 1 Outputs, 108 W, 24 VDC, 4.5 A
HomeStore
Warnings
Product details
No. of Outputs: 1Outputs
Output Power Max: 108W
Output Voltage - Output 1: 24VDC
Output Current - Output 1: 4.5A
Output Voltage - Output 2: -888V
Output Current - Output 2: -888A
Output Voltage - Output 3: -888V
Output Current - Output 3: -888A
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number HRP-100-24
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Warnings
Product details
No. of Outputs: 1Outputs
Output Power Max: 108W
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number HRP-100-24
Description
Output Power Max: 108W
Part Number HRP-100-24
MEAN WELL HRP-100-24 AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, 1 Outputs, 108 W, 24 VDC, 4.5 A | Tanotis