Mean Well GST18A24-P1J GST18A24-P1J AC/DC Power Supply ITE 1 Output 18 W 24 VDC 750 mA
Other details
| Brand | MEAN WELL |
| Part Number | GST18A24-P1J |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |