Mean Well GSM120A24-R7B GSM120A24-R7B AC/DC Power Supply Medical 1 Output 120 W 24 VDC 5 A
HomeStore
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number GSM120A24-R7B
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number GSM120A24-R7B
Part Number GSM120A24-R7B
Mean Well GSM120A24-R7B GSM120A24-R7B AC/DC Power Supply Medical 1 Output 120 W 24 VDC 5 A | Tanotis