
L-COM U3A00078-05M USB Cable 3.0 A PLUG-C Plug BLK 19.7"
Product details
| Connector to Connector | 90° Type A Plug to 90° Type C Plug |
| Cable Length - Metric | 500mm |
| Cable Length - Imperial | 19.7" |
| USB Standard | USB 3.0 |
| Jacket Colour | Black |
| Electronic Marking | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | L-COM |
| Part Number | U3A00078-05M |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $115.47
-70%$115.47
$34.64L-COM U3A00078-05M USB Cable 3.0 A PLUG-C Plug BLK 19.7"
Product details
| Connector to Connector | 90° Type A Plug to 90° Type C Plug |
| Cable Length - Metric | 500mm |
| Cable Length - Imperial | 19.7" |
| USB Standard | USB 3.0 |
| Jacket Colour | Black |
| Electronic Marking | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | L-COM |
| Part Number | U3A00078-05M |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Connector to Connector | 90° Type A Plug to 90° Type C Plug |
| Cable Length - Metric | 500mm |
| Cable Length - Imperial | 19.7" |
| USB Standard | USB 3.0 |
| Jacket Colour | Black |
| Electronic Marking | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | L-COM |
| Part Number | U3A00078-05M |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










