
L-COM N515P-C132-10-4F PWR Cord N5-15P-2X IEC C13 4 10A New
Product details
| Connector to Connector | NEMA 5-15P to 2x IEC 60320 C13 |
| Cable Length - Metric | 1.2m |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 125V |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 4ft |
Other details
| Brand | L-COM |
| Part Number | N515P-C132-10-4F |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
L-COM N515P-C132-10-4F PWR Cord N5-15P-2X IEC C13 4 10A New
Product details
| Connector to Connector | NEMA 5-15P to 2x IEC 60320 C13 |
| Cable Length - Metric | 1.2m |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 125V |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 4ft |
Other details
| Brand | L-COM |
| Part Number | N515P-C132-10-4F |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Connector to Connector | NEMA 5-15P to 2x IEC 60320 C13 |
| Cable Length - Metric | 1.2m |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 125V |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 4ft |
Other details
| Brand | L-COM |
| Part Number | N515P-C132-10-4F |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










