
L-COM CS2N9MF-50 Computer Cable, D Subminiature Plug, 9 Way, D Subminiature Socket, 9 Way, 50 ft, 15.24 m, Grey
L-COM CS2N9MF-50 Computer Cable, D Subminiature Plug, 9 Way, D Subminiature Socket, 9 Way, 50 ft, 15.24 m, Grey
Product details
| Cable Length - Metric | 15.24m |
| Connector Type B | D Subminiature Socket, 9 Way |
| Jacket Colour | Grey |
| Connector Type A | D Subminiature Plug, 9 Way |
| Product Range | CS2N9MF Series |
| Cable Length - Imperial | 50ft |
Other details
| Brand | L-COM |
| Part Number | CS2N9MF-50 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $184.71
-70%$184.71
$55.41L-COM CS2N9MF-50 Computer Cable, D Subminiature Plug, 9 Way, D Subminiature Socket, 9 Way, 50 ft, 15.24 m, Grey
Product details
| Cable Length - Metric | 15.24m |
| Connector Type B | D Subminiature Socket, 9 Way |
| Jacket Colour | Grey |
| Connector Type A | D Subminiature Plug, 9 Way |
| Product Range | CS2N9MF Series |
| Cable Length - Imperial | 50ft |
Other details
| Brand | L-COM |
| Part Number | CS2N9MF-50 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Cable Length - Metric | 15.24m |
| Connector Type B | D Subminiature Socket, 9 Way |
| Jacket Colour | Grey |
| Connector Type A | D Subminiature Plug, 9 Way |
| Product Range | CS2N9MF Series |
| Cable Length - Imperial | 50ft |
Other details
| Brand | L-COM |
| Part Number | CS2N9MF-50 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










