
L-COM CC174-1 CC174-1 RF Cable BNC PLUG-BNC Plug 1FT
Product details
| Connector to Connector | BNC Plug to BNC Plug |
| Coaxial Cable Type | RG174/U |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 1ft |
| Cable Length - Metric | 304.8mm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | L-COM |
| Part Number | CC174-1 |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $35.35
-70%$35.35
$10.61L-COM CC174-1 CC174-1 RF Cable BNC PLUG-BNC Plug 1FT
Product details
| Connector to Connector | BNC Plug to BNC Plug |
| Coaxial Cable Type | RG174/U |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 1ft |
| Cable Length - Metric | 304.8mm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | L-COM |
| Part Number | CC174-1 |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Connector to Connector | BNC Plug to BNC Plug |
| Coaxial Cable Type | RG174/U |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 1ft |
| Cable Length - Metric | 304.8mm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | L-COM |
| Part Number | CC174-1 |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










