
L-COM CA3A-90UMICB-03M USB Cable Type A Plug to Micro B 300 mm 11.8 " 3.0 Blue New
Product details
| Connector to Connector | Type A Plug to Micro Type B Plug |
| Cable Length - Metric | 300mm |
| Cable Length - Imperial | 11.8" |
| USB Standard | USB 3.0 |
| Jacket Colour | Blue |
| Electronic Marking | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | L-COM |
| Part Number | CA3A-90UMICB-03M |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
L-COM CA3A-90UMICB-03M USB Cable Type A Plug to Micro B 300 mm 11.8 " 3.0 Blue New
Product details
| Connector to Connector | Type A Plug to Micro Type B Plug |
| Cable Length - Metric | 300mm |
| Cable Length - Imperial | 11.8" |
| USB Standard | USB 3.0 |
| Jacket Colour | Blue |
| Electronic Marking | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | L-COM |
| Part Number | CA3A-90UMICB-03M |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Connector to Connector | Type A Plug to Micro Type B Plug |
| Cable Length - Metric | 300mm |
| Cable Length - Imperial | 11.8" |
| USB Standard | USB 3.0 |
| Jacket Colour | Blue |
| Electronic Marking | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | L-COM |
| Part Number | CA3A-90UMICB-03M |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










